Svadobné dni & Beauté 2014

svadobná vystava Nitra 2014

Uplynulý víkend,  24. – 25. januára 2014 sa v nitrianskom Agrokomplexe konala kontraktačno-predajná výstava pod názvom: Svadonbné dni & Beauté 2014. Medzi návštevníkmi prevažovali ženy, ktoré prišli poväčšinou v sprievode svojich nastávajúcích. Atmosféra bola čarovná. Všade bolo vidieť zaľúbené dvojice, ktoré sa zaujímali o obrúčky, oznámenia, výzdobu, či o fotografov a kameramanov ktorí by ich deň D zvečnili. Ženy najviac zaujali, ako inak, prekrásne svadobné šaty, ktoré mali možnosť si priamo na mieste vyskúšať a objednať. Celú výstavu sprevádzal bohatý sprievodný program. Nechýbal spev, tanec, módne prehliadky a priamo v akcii boli k videniu kaderníčky, vizážistky a flóristi z celého Slovenska.

Naša Asociácia slovenských svadobných fotografov bola samozrejme pri tom. Vidieť ste mohli výstavu Svadba v obrazoch, ktorá pozostáva z dvadsaťštyri veľkoformátových fotografií všetkých členov a v našom stánku ste sa mohli dozvedieť všetky potrebné informácie ohľadne svadobného fotografovania.

Svadba je veľmi dôležitým dňom v živote každého z nás. Prípravy naň sú dlhé a náročné nielen pre zaľúbencov. Ak sa chcete inšpirovať, či poradiť, svadobné výstavy by ste si nemali nechať ujsť. Neviem si totiž predstaviť lepšie miesto, kde nájdete všetko, čo pre svoj deň D potrebujete na jednom mieste.

nevestymlady svadobny parnevesta svadobne fotografie vystavene fofografie
nevstevnici emocia stanok assf mladomanzelia nevesta svadobná výstava svadobná výstava svadobná výstava nevesta fotografie fotoknihy

Text: Ľuboš Ďurica
Foto: Vlado Veverka

 

6

Leave a Comment