Majka & Lukáško

V dnešnej dobe nájsť skvelého fotografa už nie je problém. My sme aj napriek tomu boli nároční a hľadali sme práve Teba. Charizmatického človeka s veľkým srdiečkom, s úžasnou schopnosťou odbúrať všetky stresy! Na vytvorení nezabudnuteľnej svadobnej atmosféry si sa vo veľkej miere podieľal aj Ty. Výsledkom toho sú pre nás neskutočne nádherné fotky, úsmevne zachytené okamihy, na ktoré nikdy nezabudneme. Ľudia sa nás pýtali, ako dlho sa poznáme...keby vedeli, že len z písomnej komunikácie a jedného stretnutia...Si fakt úžasný človek! Patrí Ti obrovské ĎAKUJEME!!

Lucka & Vladko

Jedným slovom sa to proste nedá !!! Boli sme viac než spokojní a lepšieho fotografa by sme určite nenašli. Profesionálny prístup s priateľským postojom , stále úsmev na tvári a nevestičky ak by sme aj chceli mať stres a nervy, tak pri toľkom smiechu počas Vášho dňa na to ani nemáte čas !!! Ochota pricestovať kedykoľvek a skutočný záujem o to aby všetko bolo tak ako si predstavujete nás milo prekvapilo. Fotky sú krásne a kvalitné , ale to už vidíte sami. Tak ešte stále hľadáte ? Gratulujem , ak toto čítate , vybrali ste si správne .

Janka & Janko

Počas svadobného dňa je dôležitých asi viac vecí.....jedna z tých podstatných je MAŤ DOBRÉHO FOTOGRAFA. Nám sa to podarilo, ba čo viac, pošťastilo sa nám spolupracovať s veľmi milým, prijemným a maximálne ústretovým fotografom. Jeho profesionalita moc prijemne zaskočila všetkých svadobčanov. Jeho pohodový a uvoľnený prístup nás sprevádzal celým dňom a čo sa týka výsledných foto spomienok....bohužial, budem maximálne neoriginálna: krásne, užasné, nádherné !!! .... TOHTO PÁNA FOTOGRAFA MOŽEM LEN A LEN ODPORUČIŤ VŠETKÝM, KTORÍ CHCÚ MAŤ TÚ NAJKRAJŠIU SPOMIENKU NA SVOJ VEĽKÝ DEŇ.

Janka & Tomino

Chceme sa veľmi pekne poďakovať Ľubkovi, ža skvelé odvedenú prácu profesionála. Na fotkách vidno aká to je drina a výsledky hovoria samé za seba. Fotky, či už v elektronickej podobe, alebo vytlačené sú neskutočne kvalitne, čo vidno na prvý pohľad. Jeho nápady pri fotení, neskutočne ľudský/kamarátsky a na druhej strane vysoko profesionálny prístup k ľudom, či už na svadbe, alebo pri fotení portrétov je chvályhodný a všetci svadobčania boli nadmieru spokojní. Klobúk dole Ľubko nad tvojou prácou... Nemôžme zabudnúť ani na skvelú asistentku, kozmetičku a partáčku Moniku, ktorá spríjemňovala fotenie.

Zuzka & Michalis

Ľubko, ďakujeme za krááááásne fotečky. Zachytili našu svadbičku v každom dôležitom a krásnom momente a vďaka tebe nám tieto momenty ani Alzheimer nevezme.

Anička & Tomino

Ľuboš je úžasný fotograf, super človek, sranda je s ním veľká, človek pri ňom stres nemá a dokonca si ho môžete aj na cestu pribaliť,ako super spoločníka !!! ...dokonca aj z auta vybehne, aby vám kyticu lúčnych kvetov natrhal

PS: Bol si prvá "položka" odškrtnutá v mojom zozname, čo vybaviť a neľutujeme . Ďakujeme ti za krásne fotky...vďaka tebe bolo to fotenie zábava.

Ingi & Milky

Na prelome tohto roku,
po prípitku včasne ráno,
požiadal som ju o ruku,
bez čakania kričí Áno.

Onedlho sme si sadli,
bolo treba plánovať,
prvé čo sme sa rozhodli,
fotografa vyhľadať.

Ingridka sa pilne snaží,
hľadá, googli, mailuje,
na niekoho snáď narazí,
na facebooku listuje.

Neberiem to príliš vážne,
niekoho už zoženiem,
z ničoho nič skríkne rázne,
Zlato, pozri, toho chcem!

Pozeráme dáke fotky,
je to veru čistá práca,
študujeme ho do bodky,
zhodneme sa...Je to krása!

Tak sme si ho objednali,
prvú schôdzku dohodol,
aby sme to dojednali,
on však na nás zabudol  

Konečne sme sa dočkali,
návrhy nám naznačil,
hneď sme si aj potykali,
celý účet zaplatil.

Miesto fotenia už vieme,
žiaden gýč a parky lacné,
na Moravu cestujeme,
Valtice sú také krásne.

Svadba bola super veru,
pozeráme z nej už fotky,
zábavu zachytil celú,
spokojní sme do bodky.

Známym som to ukázal,
hýka celá ulica,
o pamiatku sa postaral
SKVELÝ  Ľuboš Ďurica. 

Ďakujeme Ľubko krásne,
za Tvoj prístup - klobúk dolu,
na oplátku skladáme básne,
Ingy + Milky navždy spolu.

.....Týmto spôsobom Ľuboško chceme vyjadriť obdiv k Tvojej práci, ktorú odvádzaš zo srdca a vysoko profesionálne.
Nebojíme sa tvrdiť, že si jeden z najlepších fotografov pod slnkom 
Ešte raz Ti ĎAKUJEME a My Ti dávame 10 z 10tich 

Odkaz od Milkyho: ...Vždy, keď si pozriem tieto fotky, tak si so spokojnosťou a úsmevom na tvári zaspievam...JA NEEEEĽUTUJEM...:))

Katka & Tomino

Ľuboško Ďakujeme  Ešte stále si fotky prezeráme do kola a nemôžeme sa vynadívať:) ak nám bude dožičené, budeme si na staré kolená prezerať naše svadobné fotky s rovnakým úžasom ako i teraz  sú neskutočne krásne.Si proste talent a super človek.Prajeme ešte veľa pekných záberov a dobrého svetla  Ešte raz ďakujeme:) Aj vďaka tebe bol náš deň úžasný:)

Majka & Matej

Keď sme sa v januári tohto roku rozhodli, že sa zoberieme, ešte sme netušili, aké šťastie budeme mať na tohto pána fotografa, ktorý mal zhodou okolností práve v deň našej svadby ešte voľný termín. Ďakujeme za veľmi príjemnú a nadštandardnú spoluprácu pri fotení rande a našej svadby. Vďaka tvojim fotkám sa náš deň stane naozaj nezabudnuteľným. Želáme ti ešte veľa nápadov v práci a nech ti to proste „fotí“, lebo ti to neskutočne ide! Radi sme ťa spoznali  M&M

Linduška & Marek

ĎAKUJEME za náádherný album, DVD, fotky a všetkoooooooooooooo čakala som, že to bude TIP TOP, ale že až takto  WUAW a klobúk dole  si macher. a požičiavam sa výrok: "Neľutujem ani jedinú chvilu fotenia s tebou a lutujem všetky chvíle, ktoré sme spolu ešte nenafotili" - z pesničky Adama Ďuricu   Ľuboš ty si proste P O K L A D

Kristínka & Maťko

Ľuboš je skvelý fotograf. S jeho priateľskou povahou a skvelým profesionálnym prístupom si získal celú našu rodinu a priateľov. V mnohých veciach veľmi dobre poradil, bol vždy pohotový, zábavný, energiou a úsmevmi sršal na všetky strany a jeho fotografie majú veľký úspech. Dokázal zachytiť momenty, ktoré sme si nestihli úplne vychutnať, momenty, na ktoré nikdy nechceme zabudnúť, alebo dokonca také, o ktorých sme ani nevedeli. Ak by sme si mali svadbu zopakovať, tak jedine s ním. Výber Ľuboša ako svadobného fotografa bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré sme v súvislosti s našou svadbou uskutočnili. Ďakujeme!

Simonka & Norbert

DAKUJEME Ti za svadobne fotografie! Su prekrasne , kazdy chvali , pozera stale dokola, spomina   Dakujeme aj za Tvoj cas, veeelku ochotu - spolupracu - energiu ktorej mas na rozdavanie , profesionalitu , velke nadsenie a citenie, ktore do svojej prace vkladas. Si vynikajuci fotograf, kamarat, sofer  Sme radi, ze si vybrali prave Teba a ze si k nam pricestoval z takej dialky. Vies, ze si u nas na vychode a vo Verone vzdy vitany !!!

Baška & Chozé

Fotograf je určite jeden z tých ľudí, vďaka ktorému spomínam na svadobný deň s ešte väčším úsmevom. Profesionalita a príjemná atmosféra srší z každej fotky. Páči sa mi hlavne tá jednoduchosť a príjemné farby. Skvelá spolupráca, ktorá dokáže človeka pred objektívom upokojiť nechýbala. Fotky boli nad moje očakávania, jednoducho krásne. Ešte krajšie, ako som si predstavovala. Určite neľutujem tejto spolupráce, ba som z nej nadšená. Ak by som plánovala ďalšiu svadbu (samozrejme s tým istým mužom) vo fotografovi by som mala jasno. Nezostáva mi nič iné, ako odporučiť ďalej.

Julka & Maťko

Chceme sa vám veľmi pekne poďakovať za vaše pozitívne ohlasy na svadobné fotografie ! Tešíme sa z toho ☆♡.. A za dokonalé zachytenie tých najkrajších momentov nášho dňa vďačíme práve tebe, pretože si ten najšikovnejší fotograf na šírom Slovensku !

Peťka & Palino

Ďakujeme za prenáááááádherné fotečky Ľubko, sme MAAAXIMÁLNE spokojní, vybrali sme toho najlepšieho fotografa akého sme si len mohli vybrať a to nielen kvôli fotečkám, ale aj kvôli tvojej profesionalite a ľudskosti, charizme a cíteniu. Mali sme pocit, ako by sme sa poznali odjakživa:))) Dávaš do fotiek svoju dušu, a cítiť to z každej jednej fotografie, je úžasné ako dokážeš zachytiť emócie a za to ti veľmi pekne ďakujeme. Pozerám fotky stále dookola veď vieš :))))))) ďakujeme, že si bol súčasťou nášho najdôležitejšieho dňa a za to, že máme na tento deň krásne spomienky .

Dominika & Jojo

Lubosko este raz velke Dakujme za dnes odozdane krasne fotecky na ktorych sa vobec nespoznavame take su uzasne:) spolupraca stebou pocas celeho nasho svadobneho dna bola perfektna tak dobre sme sa nenasmiali uz davno a vsetok stres z nas opadol a den sme si naplno uzivali:))